Iseki Logo

 

 

Od ponad 90 lat, Iseki stara się profesjonalnie podchodzić do oczekiwań klienta. Nazwa ISEKI traktowana jako symbol jakości i niezawodności. Przekonali się o tym już dawno użytkownicy z firm komunalnych od największych do najmniejszych miast, w zakresie obsługi letniej i zimowej. O tych cechach od dawna wiedzą również firmy prywatne zajmujące się obsługą obiektów oraz klienci indywidualni. Mamy tę wiedzę, że przy użytkowaniu produktów technicznych jedną z najważniejszych rzeczy jest jakość i dostępność serwisu.  

Najważniejsze atuty ciągników ISEKI

- Silniki ISEKI Diesel, znane z długiej żywotności i małego spalania paliwa, rozwijają moce od 18 do 66 KM. Istotnym czynnikiem podczas ciężkich zadań, jest wysoki moment obrotowy, którym dysponują nasze silniki

- Napęd na 4 koła we wszystkich modelach ciągników, pozwolą Ci na wykonanie trudnych zadań

- Każdy z modeli dysponuje szeroką gamą osprzętów dodatkowych, na zimę i lato. Znormalizowane systemy przyłączy, (TUZy, WOMy, hydraulika) dają możliwość stosowania osprzętów innych producentów.

- Ogrzewana i komfortowa kabina zapewni Ci wygodną pracę przez wiele godzin. W modelach wyższych jest dostępna klimatyzacja.

- Wszystkie modele są wyprodukowane w Japonii, co jest najlepszym dowodem i wręcz gwarancją najwyższej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl