Zmierz się z najtrudniejszym terenem dzięki kosom
Oczyszczanie zarośniętego terenu oznacza ciężką pracę. Bez względu na to, z jakimi wyzwaniami się mierzysz, ważne żeby mieć niezawodny oraz mocny sprzęt. Wszystkie kosy mają wysoką wydajność, są lekkie i dobrze wyważone. Każdą z prac w parku czy ogrodzie zakończysz przy mniejszym wysiłku i w jak najkrótszym czasie. Do większości kos i wykaszarek dokładane są szelki, które pomagają wykonywać obowiązki w ogrodzie wygodnie, bezpiecznie i skutecznie. Dzięki temu praca tymi urządzeniami staje się przyjemniejsza i mniej uciążliwa. 

Efektywność

Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o efektywnym wykonywaniu pracy i są łatwe do przenoszenia i obsługi. Dostosowanie ich do swoich potrzeb jest proste - oferujemy wiele praktycznych funkcji, akcesoriów i uprzęży do wykaszarek do wyboru.

Ergonomia

Dzięki odpowiedniej jakośći wykonania operacje będą się dobrze równoważyć i będą wygodne. Na przykład - kierownica  naszych urządzeniach jest regulowana i ergonomicznie zaprojektowana do wydajnego użytkowania. Twoja kosiarka jest również wyposażona w wyjątkowo długi wałek, dzięki czemu będziesz mógł dosięgnąć tam, gdzie chcesz. Dzięki wykaszarce  operacje będą się wydawać ergonomiczne, wyważone i wygodne
Stwórz uniwersalną kosę, dostosowując ją do swojego zadania - od przycinania po pracę w trudnym terenie
jedna maszyna do wszystkich celów

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier FedEx) już od 400,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl