Odkurzacze przemysłowe dla wymagających

Pyły, opiłki, resztki farb, sadza, a nawet pleśń – większość domowych odkurzaczy nie poradzi sobie z usuwaniem tego typu substancji. Do zadań specjalnych w warunkach domowych, warsztatowych i budowlanych służą markowe odkurzacze przemysłowe.

Jest to sprzęt przeznaczony do precyzyjnego oczyszczania różnego typu powierzchni bez ryzyka przegrzania czy uszkodzenia silnika. Niezbędny w warsztatach pracy i miejscach o wysokim stopniu zapylenia. Idealny do precyzyjnego oczyszczania dużych powierzchni np. w hotelach czy halach fabrycznych. Wybrany przez nas model powinien łączyć w sobie wysoką funkcjonalność, wydajność pracy i komfort obsługi.

W kategorii „odkurzacze przemysłowe” umieściliśmy markowe urządzenia najwyższej jakości – modele do użytku domowego i profesjonalnego.

Zakup odkurzacza przemysłowego – czym się kierować?

Przeznaczenie to podstawowa kategoria, którą polecamy kierować się przy zakupie. Odkurzacze do użytku domowego nie wymagają silnika o dużej mocy. Z punktu widzenia użytkownika istotnym będzie za to m.in. maksymalny komfort pracy i dokładność czyszczenia. Odkurzacz przemysłowy do domu powinien posiadać długi kabel, solidną obudowę i szeroki wybór końcówek czyszczących. Warto też przemyśleć, czy szukamy modelu do odkurzania na sucho, czy na mokro. Na potrzeby użytkowania domowego poleca się modele klasy L – czyli odkurzacze z filtrami usuwającymi pyły.

Do fachowego usuwania pyłów z drewna, farb, gipsu, opiłków i materiałów drewnopochodnych polecamy odkurzacze z filtrami typu M i H. Na użytek profesjonalny przydadzą się odkurzacze przemysłowe o wysokiej mocy, samooczyszczających filtrach i dodatkowych udogodnieniach.

W naszym sklepie znajdą Państwo odkurzacze najwyższej jakości – do stosowania w warsztatach pracy, fabrykach, na budowach i w zakładach produkcyjnych. Przy wyborze warto sprawdzić dodatkowy osprzęt i pojemność zbiornika na odpady. Gwarantujemy, że dostępne modele są wykonane solidnie i będą sprawnie służyć przez wiele lat.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier FedEx) już od 400,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl