Sprzątanie liści

Regularne sprzątanie liści, gałązek i resztek traw to działanie niezbędne do zachowania czystości parków, chodników, przydomowych ogrodów i tarasów. Do pielęgnacji małego ogródka wystarczą podstawowe narzędzia ogrodnicze – czyli grabki i miotła. Parki i zielone tereny miejskie wymagają jednak profesjonalnego sprzętu, który przyspieszy i ułatwi pracę na dużym terenie.

W tej kategorii umieściliśmy sprzęt do sprzątania liści i zielonych odpadów, który zapewni Państwu rozwiązania w pełni profesjonalne. Na zakup dmuchawy do liści lub odkurzacza decydują się coraz częściej właściciele dużych posesji. Zastosowanie markowych narzędzi ułatwi dbałość o czystość i jakość trawnika minimalnym nakładem czasu, sił i kosztów.

Profesjonalne dmuchawy do liści – do czystych i zadbanych trawników

Dmuchawy do liści wchodzą w skład podstawowego wyposażenia pracowników zieleni miejskiej. Urządzenie pozwala na szybkie usunięcie zeschniętych liści z chodników, dróg, trawników czy oczek wodnych. Małe dmuchawy są niezastąpione przy usuwaniu odpadów z trudno dostępnych miejsc. Pozwalają też wysuszyć mokre liście i trawę, co znacznie ułatwia ich gromadzenie oraz późniejszy transport.

Odkurzacze do liści – czyli precyzyjne oczyszczanie ogrodu

Odkurzacz to wysoce funkcjonalna alternatywa dla tradycyjnych grabi. Rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przydomowym ogródku, jak i w parku czy na placu zabaw. Mały, wydajny odkurzacz do liści jest idealnym narzędziem do sprawnego oczyszczenia dowolnego terenu. Modele o wysokiej mocy umożliwiają nie tylko wchłonięcie, ale i rozdrobnienie zasysanych odpadów np. gałązek czy żołędzi. Jeśli planujemy oczyszczanie tarasu lub płytek, sprzątanie liści ułatwi model o funkcji zasysania piasku i resztek mchu ze szczelin.

W tej kategorii znajdują się także sprzęty o największych wymaganiach odnośnie mocy, pojemności i wydajności – w tym narzędzia wielofunkcyjne do wykorzystania w parkach i na dużych terenach zielonych.

Sprzątanie liści

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 400,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl