Agregat prądotwórczy AL-KO 3500C
dodaj do przechowalni
Opis
Agregat prądotwórczy z dużym zbiornikiem i bardzo mocnym silnikiem 4-suwowym
- Duża wydajność elektryczna - tam gdzie nie ma prądu
- Doskonale sprawdza się na budowach i w ogrodach , a także przy organizacji czasu wolnego lub na kempingach
- gniazda elektryczne 2x 230 V , 1x 12 V ( 8,3 A )
- duży zbiornik - dłuższa praca
- opływająca , masywna rama ułatwiająca transport
Gwarancja konsumencka (paragon) - 3 lata
Gwarancja komercyjna ( faktura) - 1 rok
Dane techniczne
| Napięcie | 230 V |
| System uruchamiania | linka |
| Tryb pracy | silnik spalinowy |
| Gniazda AC | 2x 230 V , 1x 12 V ( 8,3 A ) |
| Pojemność skokowa w ccm | 212 |
| Pojemność zbiornika paliwa w l | 15 |
| Moc kW | 2,8 |
| Czas pracy | maks. 10.5 h |
| LWA /Stopień ochrony | 96 dB |
| Waga w kg całkowitych | 50 |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

