Agregat prądotwórczy AL-KO 6500C
dodaj do przechowalni
Opis
Agregat prądotwórczy o ekstremalnej wydajności do ciężkiej pracy
- Podstawa dla wysokiej , stałej pracy i dużej wydajności to gwarancja niezależności w zaopatrzeniu w prąd
- Doskonałe przeznaczenie na place budów , w ogrodach , przy organizacji czasu wolnego lub na kempingach
- gniazda elektryczne - 2 x 230 V , 1 x CEE , 1 x 12 V ( 8,3 A)
- ze starterem linkowym i starter elektryczny
- opływająca , masywna rama nośna ułatwiająca transport
- duży , 25-cio litrowy zbiornik paliwa
Gwarancja konsumencka (paragon) - 3 lata
Gwarancja komercyjna (faktura) - 1 rok
Dane techniczne
| Napięcie | 230 V |
| System uruchamiania | elektryczny |
| Tryb pracy | silnik spalinowy |
| Gniazda AC | 2 x 230 V , 1 x CEE , 1 x 12 V ( 8,3 A) |
| Pojemność skokowa w ccm | 389 |
| Pojemność zbiornika paliwa w l | 25 |
| Moc kW | 5 |
| Czas pracy | maks. 9 h |
| LWA /Stopień ochrony | 97 dB |
| Waga w kg całkowitych | 85 |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

