Dmuchawa pleckowa do liści STIHL BR 200
dodaj do przechowalni
Opis
Plecakowa, kompaktowa dmuchawa ze skutecznym systemem antywibracyjnym i silnikiem 2-MIX. Umożliwia komfortowe usuwanie resztek skoszonej trawy, ściętego żywopłotu, liści i śmieci na dużych powierzchniach.
Wyposażenie seryjne
Silnik STIHL 2-MIX
Silnik dwusuwowy w technologi 2-MIX przekonuje znakomitą mocą i wysokim momentem obrotowym. Pomimo wysokiej mocy, silnik emituje niewielką ilość szkodliwych substancji i spełnia tym samym surowe normy emisji spalin EU II.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)
Komfortowy system nośny
Wyposażony w regulację wysokości i nachylenia oraz przewiewną wyściółkę na plecach, zapewnia niemęczącą pracę nawet w przypadku długotrwałych zastosowań.
System antywibracyjny STIHL
Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.
Uchwyt wielofunkcyjny
Elementy obsługi silnika zostały zintegrowane w uchwycie. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia.
Gwarancja konsumpcyjna (paragon) - 2 lata
Gwarancja komercyjna (faktura) - 1 rok
Dane techniczne
| Silnik | dwusuwowy 2-MIX |
| Pojemność | 27,2 cm3 |
| Maks. prędkość powietrza m/s | 67 m/s |
| Maks. wydajność turbiny m³/h | 800 m³/h |
| System antywibracyjny | tak |
| Uchwyt | tak |
| Szelki | tak |
| Zestaw odkurzający | Nie |
| Wartość drgań m/s | 3 m/s² |
| Gwarancja konsumpcyjna | 5,7 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

