Frezarka do pni FSI D30 Track
Opis
Frezarka do pni wyposażona w gąsienice oraz silnik wysokoprężny Kubota.
Nową wersja maszyny zwiększa jej zdolności terenowe, dzięki temu może łatwiej przemieszczać się do pni, które muszą być usunięte. Kolejną wielką zaletą jest większa stabilność podczas frezowania pni z powodu wysokiej nośności. FSI D30 Track wyposażony jest chłodzony cieczą silnik Diesla 30 KM Kubota oraz tarczę tnącą, której średnia wynosi 470 mm. Hydraulika zapewnia poruszanie się głowicą frezującąw górę / w dół i na boki. Maszyna jest szeroka na 775 mm, po wysunięciu gąsienic do pozycji zewnętrznej, urządzenie ma szerokość 1050 mm. Całkowita waga wynosi 950 kg. Wszystkie operacje maszyny, w tym ruchy ramieniem oraz frezowanie pnia dokonywane są za pośrednictwem panelu sterowania, dzięki czemu operator może stanąć z tyłu urządzenia podczas pracy i przemieszczać się do miejsca pracy, a panel może być przekręcany podczas frezowania pnia, zapewniając dobrą widoczność podczas usuwania pnia. Ergonomiczny układ bezpieczeństwa ma położenie centralne wraz oparciem dla rąk operatora, oraz przyciskiem awaryjnego zatrzymania. Aby zapewnić maksymalną widoczność i wykorzystanie, maszyna wyposażona jest w potężny reflektor roboczy LED. Frezarka do pni D30 Track występuej również w wersji z pliotem zdalnego sterowania pod nazwą FSI D30 TRACK PILOT
Poniżej film prezentujący urządzenie:
Dane techniczne
| Silnik | Kubota |
| Moc silnika | 30 KM |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Napęd | Samojezdny z hamulcem |
| Układ jezdny | Rozsuwalne gąsięnice do 27,5 cm (Hydrauliczne) |
| Panel sterowania | Wbudowany |
| Chłodzenie | Cieczą |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność zbiornika paliwa | 35 litrów |
| Zużycie paliwa | 3,5 l/h |
| Napęd tarczy tnącej | Podwójny pas nośny oraz sprzęgło odśrodkowe |
| Noże | 3 x odwracalne |
| Ilość zębów (Ø średnica) | 16 szt. (24,5mm) |
| Szerokość frezowania | 1350 mm |
| Wysokość frezowania | 800 mm |
| Głębokość frezowania | 380 mm |
| Średnica dysku tnącego | 470 mm |
| Prędkość ruchu ramienia | Regulowana |
| Światła LED | Na wyposażeniu |
| Wymiary (D x Sz x W) | 270 x 77,5 x 122 cm |
| Waga | 970 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

