Frezarka do pni FSI D74
Opis
Frezarka do pni FSI z 4WD, pilotem i 74 KM silnikiem diesla.
FSI D74 przeznaczona jest do użytku profesjonalnego, gdzie frezowanie pnia stanowi znaczącą część ich codziennych prac.Mocny 74 KM silnik wysokoprężny z niezwykłą 300nm @ 1500 rpm, duża tarczą tnacą o szerokości 720 mm i dwu-metrowym zakresem ruchuna boki, aby zapewnić niesamowite parametry pracy. D74 posiada w standardzie napęd na 4 koła oraz zdalne sterowanie radiowe, czyni to frezarkę do pniD74 idealny partner do ciężkiej pracy. Wszystkie operacje, takie jak transport oraz sterowanie ramieniem z osadzoną tarczą wykonywane są za pomocą pilota radiowego. Ładowarkę, zapasowy akumulator i kabel są w zestawie.
Maszyna w wyposażeniu standardowym posiada:
- Hydrauliczne funkcja wychylenia korpusu do zwiększania głębokości frezowania
- Autopilot *
- Funkcja posuwu ramienia dla optymalnej wydajności frezowania.
- Koła bliźniacze.
- Światła robocze LED
*Autopilot dostosowuje prędkość posuwu na podstawie obciążenia silnika.
Poniżej film prezentujący pracę urządzenia:
Dane techniczne
| Silnik | Kohler KDI 2504 TCR |
| Moc silnika | 74 KM |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Napęd | Samojezdny, sprzęgło elektryczne |
| Układ jezdny | 4 x 4 z blokadą dyferencjału |
| Panel sterowania | Radiowy |
| Chłodzenie | Cieczą |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność zbiornika paliwa | 40 litrów |
| Zużycie paliwa | 2,7 l/h |
| Napęd tarczy tnącej | Podwójny pas nośny oraz sprzęgło odśrodkowe |
| Noże | 3 x odwracalne |
| Ilość zębów (Ø średnica) | 28 szt. (28,5 mm) |
| Szerokość frezowania | 2000 mm |
| Wysokość frezowania | 600 mm |
| Głębokość frezowania | 600 mm |
| Średnica dysku tnącego | 720 mm |
| Prędkość ruchu ramienia | Regulowana |
| Koła napędowe | 450 x 210 (mm) |
| Koła sterujace | 450 x 210 (mm) |
| Światła LED | Na wyposażeniu |
| Wymiary (D x Sz x W) | 310 x 152 x 151 (cm) |
| Waga | 1650 Kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

