Frezarka hydrauliczna do pni FSI H20S
Opis
Frezarka do pni FSI H20S do koparek 1.5 - 2.5 tony
Hydraulicznie napędzany frez do pni do montażu na koparce lub podobnej maszynie, ruch freza (obracanie tarczą, opuszczanie i podnoszenie) jest sterowany z poziomu koparki.
Karczowanie może być również kontrolowanie elektronicznie z poziomu samego freza
Dowolny wybór kierunku cięcia. Kierunek cięcia można łatwo ustawić w odstępach co 45 stopni, na łączeniu między urządzeniem a frezem. Frezy do pni są dostarczane z niepowlekaną płytą górną, na której można zamontować opcjonalną przystawkę narzędziową.
Dane techniczne
| Wymagana moc | 15-30 KM |
| Przepływ oleju | 30 - 50 l/min |
| Ciśnienie oleju | Max. 250 bar |
| Posuw | Hydrauliczny |
| Noże | 3 x odwracalne |
| Ilość zębów (Ø średnica) | 12 |
| Głębokość frezowania | 250 mm |
| Średnica dysku tnącego | 370 mm |
| Prędkość ruchu ramienia | Regulowana |
| Wymiary (D x Sz x W) | 810x690x580 mm |
| Waga | 92 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

