Frezarka hydrauliczna do pni FSI H40
Opis
Frezarka do pni FSI H40 do koparek 3.0 - 7.5 ton
Hydraulicznie napędzany frez do pni do montażu na koparce lub podobnej maszynie, ruch freza (obracanie tarczą, opuszczanie i podnoszenie) jest sterowany z poziomu koparki.
Dowolny wybór kierunku cięcia. Kierunek cięcia można łatwo ustawić w odstępach co 45 stopni, na łączeniu między urządzeniem a frezem.
Frezy do pni są dostarczane z niepowlekaną płytą górną, na której można zamontować opcjonalną przystawkę narzędziową.
Dane techniczne
| Wymagana moc | 25 - 42 KM |
| Przepływ oleju | 50 - 75 l/min |
| Ciśnienie oleju | Max. 250 bar |
| Posuw | Hydrauliczny |
| Noże | 3 x odwracalne |
| Ilość zębów (Ø średnica) | 16 |
| Głębokość frezowania | 520 mm |
| Średnica dysku tnącego | 470 mm |
| Prędkość ruchu ramienia | Regulowana |
| Wymiary (D x Sz x W) | 840 x 630 x 660 mm |
| Waga | 150 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

