HYDROFOR HW 3600 Easy
dodaj do przechowalni
Opis
Chcesz wygodnie czerpać wodę do nawadniania kwiatów, trawnika i ogrodu ze studni, stawu lub cysterny? Chcesz się ochłodzić pod prysznicem w ogrodzie? Czy chciałbyś pompować czystą wodę na duże odległości pod wysokim ciśnieniem? Dzięki naszym hydroforom jest to możliwe. Są idealnym pomocnikiem w gospodarstwie domowym i ogrodzie. Niezawodne korzystanie z wody deszczowej lub ze studni jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki wodociągom domowym AL-KO. Dzięki naszym hydroforom możesz niezawodnie dostarczać wodę do nawadniania ogrodu dzięki inteligentnej elektronice, trwałej mechanice pomp i ciśnieniowemu zbiornikowi wody z 17-litrowym zbiornikiem ciśnienia, a nawet używać wody w domu do spłukiwania toalety, mycia naczyń, brania prysznica lub kąpieli. Domowy automat wodny AL-KO HW 3600 EASY to nasz model z głowicą pompy wykonaną ze stali nierdzewnej, który zagwarantuje automatyczne zaopatrzenie w wodę gospodarstwo domowe. Dzięki wysokości tłoczenia do 38 metrów i maksymalnej głębokości zasysania do 8 metrów przy maksymalnym ciśnieniu tłoczenia 3,8 bara, hydrofory mogą być wykorzystywane w różny sposób. Woda może być pobierana z zbiornika naziemnego, beczki deszczowej czy głębokiej studni - natychmiast gotowa do użycia pompa o przepływie do 3600 litrów na godzinę przekonuje do siebie w każdej sytuacji. Dzięki stałemu ciśnieniu hydrofory AL-KO z mocnym 1-stopniowym napędem o mocy 850 W mogą być używane niezawodnie do rożnych zadań. Domowe automaty wodne pracują bardzo sprawnie, wydajnie i oszczędzają energię. Zainstalowane na stałe w domu lub w piwnicy hydrofory AL-KO nie tylko zapewniają stałe ciśnienie, ale także włączają się automatycznie po pobraniu wody. Jest również bardzo cichy z maksymalną emisją dźwięku. Wydajny system zasysania AL-KO zapewnia szybki transport wymaganej wody, nawet na duże odległości. W ten sposób pompa jest gotowa do użycia w krótkim czasie. Przyłącza węży odpowiadają standardowemu rozmiarowi 1 cala, dzięki czemu istniejące systemy nawadniające można łatwo połączyć z domowymi automatami wodnymi AL-KO.
Uwaga: Pompa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.
Dane techniczne
| Marka | AL-KO |
| Typ Silnika | Elektryczny |
| Moc Silnika | 850 W |
| Rodzaj wody zastosowanie | czysta |
| Maksymalna wydajność | 3600 l/h |
| Maksymalna wysokość tłoczenia | 38 metrów |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 8 metrów |
| Średnica rury / wyjścia pompy | G 1"(33,3mm) |
| Napęd pompy | 1-stopniowy |
| Pojemność zbiornika cisnienia | 17 litrów |
| Długość kabla | brak |
| Waga | 12,7 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

