Inwerter prądotwórczy AL-KO 2000i
dodaj do przechowalni
Opis
Lekki, kompaktowy Inwerter prądotwórczy do małych zadań
- Łatwy do przenoszenia dzięki wygodnemu uchwytowi.
- Zamknięta obudowa pozwala na cichą pracę.
- Doskonala sprawdza się w warunkach kempingowych, piknikowych i w ogrodzie
- 230 V wtyczka dla łatwego podłączenia.
- Dzięki technologii inwertorowej możliwe jest podłączenie czułych odbiorników jak komputer , telewizor , wieża HiFi , unika się skoków napięcia.
Gniazda elektryczne - 1 x 230 V , 1 x 12 V (8,3 A )
Gwarancja konsumencka (paragon) - 3 lata
Gwarancja komercyjna (faktura) - 1 rok
Dane techniczne
| Napięcie | 230 V |
| System uruchamiania | linka |
| Tryb pracy | silnik spalinowy |
| Gniazda AC | 1 x 230 V , 1 x 12 V (8,3 A ) |
| Pojemność skokowa w ccm | 79 |
| Pojemność zbiornika paliwa w l | 4 |
| Moc kW | 1,6 |
| Czas pracy | maks.5 h |
| LWA /Stopień ochrony | 64 dB |
| Waga w kg całkowitych | 21 |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

