Kosiarka samojezdna Iseki SF 237
Opis
Nowe modele kosiarek Iseki SF 225 i SF 237 to idealne urządzenie do pracy w terenach zieleni. Jeśli szukamy urządzeń o dużej wydajności wraz z centralną turbiną i przednią kosiarką to polecamy modele z serii SF. Zostały zaprojektowane pod kątem wydajności koszenia, bezpieczeństwa oraz ergonomii pracy. W zielonym przemyśle maszyny cieszą się duża popularnością i zaufaniem. Dzięki zastosowaniu przedniego agregatu koszącego użytkownik widzi dokładnie obszar roboczy. Dodatkową zaletą jest lekka waga z przodu urządzenia, przez co trawa nie zostaje ugnieciona. Dzięki temu jakość koszenia trawnika pozostaje na najwyższym poziomie. Szybkość i zwinność wyróżnia kosiarki Iseki SF 225/237, są to jedne z najbardziej dynamicznych maszyn na rynku. Kosiarka profesjonalna bardzo dobrze zbiera oraz układa trawę w koszu, którego pojemność wynosi aż 950 litrów. Ten model kosiarki Iseki sprawdzi się również jesienią podczas zbierania liści, wydajna turbina o 6 łopatkach zbierze dosłownie wszystko. Iseki SF 224/237 posiada kosz, który może być opróżniany na wysokość 212 cm, co pozwala na łatwy wyładunek trawy nawet do przyczepy rolniczej. Chciałbyś zobaczyć tą kosiarkę w terenie ? Nic prostszego ! Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatny pokaz: 602 496 750
Dane techniczne
| Silnik | Iseki |
| Paliwo | Diesel |
| Max moc silnika (KM) | 35 |
| Moc (kW) | 25 |
| Pojemność skokowa | 1498 |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Pojemność kosza | 950 litrów |
| Opróżnianie kosza | hydrauliczne |
| Szerokość koszenia (cm) | 137 cm lub 152 cm |
| Wysokość koszenia (mm) | 25 mm – 115 mm |
| Liczba noży | 2 |
| Prędkość maksymalna | 22 km/h |
| Skrzynia biegów | hydrostatyczna |
| Układ hydrauliczny | tak |
| Pojemność zbiornika paliwa | 40 litrów |
| Światła przednie | Tak |
| Tempomat | tak |
| Napęd na cztery koła (4WD) | tak |
| Blokada mechanizmu różnicoweo | tak |
| Waga | 930 kg (bez agregatu i kosza) |
| Dopuszczenie do ruchu drogowego | opcja |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

