Nożyce do żywopłotu STIHL HSE 42
dodaj do przechowalni
Opis
Niezwykle lekkie i poręczne, elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL. Doskonałe do pielęgnacji zieleni dla użytkowników okazjonalnych. Nieocenione, gdy chcemy zachować ciszę podczas przycinania żywopłotów. Najlepiej nadają się do przycinania drobnych i cienkich gałązek. Wyposażone w oburęczny przełącznik ze specjalną dźwignią blokady.
Gwarancja konsumencka (paragon) - 2 lata
Gwarancja komercyjna (faktura) - 1 rok
Dane techniczne
| Silnik | elektryczny |
| Moc | 420 W |
| Długość ostrzy (robocza) | 45 cm |
| Odstęp między zębami | 21 mm |
| System antywibracyjny (AVS) | 452 |
| Poziom hałasu (dbA ) | 95 |
| Waga | 3 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 2 lata |
| Gwarancja komercyjna | 1 rok |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

