Nożyce do żywopłotu STIHL HSE 52
dodaj do przechowalni
Opis
Lekkie i poręczne, nowe elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL, charakteryzujące się cichym trybem pracy. Do przycinania drobnych i cienkich gałązek. Wyposażone w włącznik oburęczny z specjalną dźwignią blokady.
Gwarancja konsumencka (paragon) - 2 lata
Gwarancja komercyjna (faktura) - 1 rok
Dane techniczne
| Silnik | elektryczny |
| Moc | 460 W |
| Długość ostrzy | 50 cm |
| Odstęp między zębami | 23 mm |
| System antywibracyjny (AVS) | 452 |
| Poziom hałasu (dbA ) | 95 |
| Waga | 3,1 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 2 lata |
| Gwarancja komercyjna | 1 rok |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

