Nożyce do żywopłotu STIHL HSE 61
dodaj do przechowalni
Opis
Ciche, elektryczne nożyce do żywopłotów z mocnym (500W) silnikiem o niskim poziomie wibracji. Duża siła cięcia, ergonomiczny design, łatwa obsługa. Przestawny uchwyt z 5 pozycjami roboczymi zapewniający płynne, wygodne cięcie.
Gwarancja konsumencka (paragon) - 2 lata
Gwarancja komercyjna (faktura) - 1 rok
Dane techniczne
| Silnik | elektryczny |
| Moc | 500 W |
| Długość ostrzy | 50 cm |
| Odstęp między zębami | 29 mm |
| System antywibracyjny (AVS) | 452 |
| Waga | 3,9 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 2 lata |
| Gwarancja komercyjna | 1 rok |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

