Nożyce do żywopłotu STIHL HSE 71, 70 cm
dodaj do przechowalni
Opis
Mocne elektryczne nożyce do cięcia twardych żwywopłotów wyposażone w silnik o mocy 600 Watt. Ergonomiczny design, prosta obsługa, 5-pozycji roboczych umożliwia wygodną pracę.
Gwarancja konsumencka (paragon) - 2 lata
Gwarancja komercyjna (faktura) - 1 rok
Dane techniczne
| Silnik | elektryczny |
| Moc | 600 W |
| Napięcie znamionowe | 230-240 V |
| Długość ostrzy | 70 cm |
| Odstęp między zębami | 36 mm |
| Poziom wibracji | 3,8 lewa strona/2,6 prawa strona w m/s² |
| Typ rączki | obrotowa |
| Poziom hałasu (dbA ) | 88 |
| Waga | 4,2 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 2 lata |
| Gwarancja komercyjna | 1 rok |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

