Odśnieżarka AL-KO SnowLine 620E II
dodaj do przechowalni
Opis
Pożegnaj się ze śniegiem - jeśli masz odśnieżarkę SnowLine 620 E II zima nie będzie straszna. Pewne działanie , doskonale wyprofilowane opony z grubym bieżnikiem, duże koła zapewniają dobrą trakcję i manewrowość nawet przy wysokim śniegu. 5 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne pozwala na dopasowanie prędkości do warunków pracy. Oszczędny silnik wykonany w technologii górnozaworowej OHV zapewnia wysoką skuteczność działania , co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności i niskim zużyciu paliwa . Łatwe odśnieżanie. W zależności od konstrukcji śnieg jest wyrzucany przez obrotowy wyrzutnik na odległość nawet do 15 m. Napęd kół jest niezależny , dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się ze stałą prędkością
Dane techniczne
| Zasilanie | spalinowe |
| Producent silnika | Loncin |
| Maksymalna moc silnika (KM) | 3,5 |
| Pojemność skokowa | 212 cm3 |
| Moc silnika | 4.4 kW |
| Elektryczny rozrusznik | Tak |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3 litry |
| Typ wirnika | dwustopniowy |
| Szerokość odśnieżania (cm) | 62 |
| Regulacja wyrzutu | ręczna |
| Regulacja kierunku wyrzutu | elektryczna |
| Maks. odległość wyrzutu (m) | 4 |
| Typ komina | regulowany |
| Wysokość obudowy wirnika | 51 cm |
| Poziom wibracji | 1.5 - 4.5 |
| Poziom hałasu (dbA) | 88.9 dbA |
| Światła przednie | Tak |
| Waga | 92 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 2 lata |
| Gwarancja komercyjna | 1 rok |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

