Opryskiwacz ciśnieniowy SOLO 256 - 5 l, 3 bary
dodaj do przechowalni
Opis
Opryskiwacz z linii profesjonalnej do najbardziej wymagających warunków. Stworzony z bardzo odpornych materiałów, będzie służył przez bardzo długie lata. Zbiornik wykonany z wzmacnianego plastiku jest odporny na uderzenia i działanie promieni słonecznych. Mleczny kolor zbiornika oraz podziałka pozwala z łatwością kontrolować poziom napełnienia. Przeznaczony do ochrony i pielęgnacji roślin, zwalczania chwastów, dezynfekcji, zwalczania epizootii. Pompa o pojemności 340 cm3, już po kilku ruchach, wytwarza ciśnienie na poziomie 3 barów. Bardzo szeroki otwór do napełniania i czyszczenia oraz dwie dysze pozwalają na komfortową prace.
Zastosowanie: sad, szkółka, uprawy warzyw, uprawy pod osłonami, ogród,
Dane techniczne
| Zasilanie | ręczne |
| Pompa | tłokowa |
| Ciśnienie robocze maks. (bar) | 3 |
| Pojemność zbiornika w L | 5 |
| Lanca | 50 cm |
| Długość węża | 1,4 m |
| Waga | 2,6 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 2 lata |
| Gwarancja komercyjna | 1 rok |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

