Opryskiwacz ciśnieniowy SOLO 257 - 7 l, 3 bary
dodaj do przechowalni
Opis
Komfortowy opryskiwacz do użytku przydomowego i profesjonalnego. Wysokie ciśnienie oprysku 3 bary - wytwarzane jest już po kilku ruchach dzięki pompie o pojemności 340 cm3. Bardzo szeroki otwór do napełniania i czyszczenia oraz dwie seryjne dysze pozwalają na komfortowa prace. Prosta obsługa i trwałość materiałów to główne zalety tego urządzenia.
W zestawie: lanca z dyszą płaskostrumieniowa, dysza stożkowa,
Zastosowanie: ogród, szklarnia, działka, sad, do dezynfekcji pomieszczeń, ochrony roślin i zwalczania chwastów
Dane techniczne
| Zasilanie | ręczne |
| Pompa | tłokowa |
| Ciśnienie robocze maks. (bar) | 3 |
| Pojemność zbiornika w L | 7 |
| Lanca | 50 cm |
| Długość węża | 1,4 m |
| Waga | 2,8 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 2 lata |
| Gwarancja komercyjna | 1 rok |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

