Opryskiwacz ciśnieniowy SOLO 461 - 5 l, 3 bary
dodaj do przechowalni
Opis
Przeznaczony głównie do ochrony i pielęgnacji roślin, zwalczania chwastów. Pompa o pojemności 330 m3, już po kilku ruchach, wytwarza ciśnienie wysokości 3 barów. Bardzo szeroki otwór do napełniania i czyszczenia oraz dwie seryjne dysze pozwalają na komfortową pracę. Idealny dla właścicieli ogrodów, którzy szukają sprawdzonego produktu.
W zestawie: dysza stożkowa, dysza płaskostrumieniowa, lanca, pas nośny,
Zastosowanie: sad, szkółka, uprawy warzyw, uprawy pod osłonami, ogród,
Dane techniczne
| Zasilanie | ręczne |
| Pompa | tłokowa |
| Ciśnienie robocze maks. (bar) | 3 |
| Pojemność zbiornika w L | 5 |
| Lanca | 50 cm |
| Długość węża | 1,4 m |
| Waga | 1,5 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 2 lata |
| Gwarancja komercyjna | 1 rok |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

