Opryskiwacz plecakowy SOLO 475 COMFORT - 15 l, 4 bary,
dodaj do przechowalni
Opis
Wygodny opryskiwacz Solo 475 wyposażony jest w pompę membranową która chroni układ opryskujący przed drobinami brudu znajdującymi się w zbiorniku.
Minimalne wymogi konserwacyjne, silny strumie cieczy, jednorodny oprysk, wysoka jakość materiałów – to główne zalety opryskiwaczy Solo.
W standardzie: lanca z dysza płaskostrumieniową, dysza stożkowa
Zastosowanie: leśnictwo, sadownictwo, szkółkarstwo oraz uprawa warzyw
Dane techniczne
| Zasilanie | ręczne |
| Pompa | membranowa |
| Ciśnienie robocze maks. (bar) | 6 |
| Regulowane ciśnienie oprysku | tak (do 6 bar) |
| Pojemność zbiornika w L | 15 |
| Lanca | 50 cm |
| Waga | 4,7 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 2 lata |
| Gwarancja komercyjna | 1 rok |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

