Rębak GreenMech Arborist 130
Opis
Model rębaka Arborist 130 przeznaczony jest do utylizacji odpadów o maksymalnej średnicy do 15 cm. Wyposażony w mocny silnik Honda o mocy 23 KM bezproblemowo radzi sobie z nawet najbardziej rozgałęzionym materiałem. Rębak do gałęzi Arborist 130 posiada podwójne wałki podające (hydrauliczne) które ułatwiają pracę oraz zapewniają odpowiednią wydajność na poziome 3 ton na godzinę. Maszyna jest bardzo łatwa w transporcie, dzięki niskiej wadze do 750 kg - brak wymaganych dodatkowych kategorii prawa jazdy. Chcesz dowiedzieć się więcej o maszynach GreenMech, wejdź na naszą stronę: www.rebakidogalezi.pl
Jeśli jesteście zainteresowanie pokazem maszyny lub chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu pod telefonem: 602 496 750 lub email: wojciechpirog@extech.com.pl
Poniżej film prezentujący pracę urządzenia:
Dane techniczne
| Średnica gałęzi | 150 mm |
| Silnik | Honda |
| Moc silnika | 23 KM |
| Paliwo | Benzyna |
| Układ tnący | Tarczowy |
| Prędkość koła zamachowego | 1800 rpm |
| Noże tnące | 4 |
| Hydrauliczne wałki podające | Podwójne pionowe |
| System kontroli podawania materiału | No-Stress |
| Zbiornik paliwa | 27 litrów |
| Rozmiar opon | 155/80/R13 |
| Koło zapasowe | opcja |
| Wydajność ton/godzinę | 3 |
| Otwór gardzieli | 150mm x 230mm |
| Rozmiar wlotu podającego | 970mm x 790mm |
| Wylot | 280° obrót |
| Pojemność oleju hydraulicznego | 30 litrów |
| Licznik motogodzin | Standard |
| Długość (transport) | 3556 mm |
| Szerokość (transport) | 1290 mm |
| Wysokość | 2335mm |
| Waga | 670kg |
| Moc akustyczna LWA | 116dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne LPA | 92dB(A) |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

