Rębak GreenMech EVO 165D
Opis
Nowość w ofercie GreenMech'a - rębak EVO 165. Maszyna została zaprojektowana wedle najnowszych rozwiązań technologicznych. Ten rębak do gałęzi został stworzony dzięki współpracy producenta z arborystami oraz firmami usługowych. Dzięki temu możemy się pochwalić najbardziej innowacyjną maszyną w tej klasie, zostały w niej zastosowane rozwiązania takie jak:
- masywna tarcza tnąca (101 kg)
- podwójne wałki hydrauliczne (poziome)
- emisja hałasu na poziomie 114 dB - najcichsza maszyna na rynku
- regulacja pracy rolek podających
- centralny system smarowania
- 4-cylindrowy silnik Kubota
Nowy rębak GreenMech EVO 165 jest niezwykle trwały i solidnie wykonany przez zastosowanie jednoelementowemu podwoziu - może slużyć przez wiele lat
. Jeśli jesteście zainteresowanie pokazem maszyny lub chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu pod telefonem: 602 496 750 lub email: wojciechpirog@extech.com.pl
Poniżej film prezentujący rębak EVO 165:
Dane techniczne
| Średnica gałęzi | 165 mm |
| Silnik | Kubora |
| Moc silnika | 25 KM |
| Paliwo | Diesel |
| Układ tnący | Tarczowy |
| Prędkość koła zamachowego | 1380 rpm |
| Noże tnące | 4 |
| Hydrauliczne wałki podające | Podwójne poziome |
| System kontroli podawania materiału | No-Stress |
| Zbiornik paliwa | 33/38 litry |
| Rozmiar opon | 155/80/R13 |
| Koło zapasowe | Tak |
| Wydajność ton/godzinę | 4,25 |
| Otwór gardzieli | 165 x 220 mm |
| Rozmiar wlotu podającego | 700 x 1110 mm |
| Wylot | 280° obrót |
| Pojemność oleju hydraulicznego | 33 litry |
| Licznik motogodzin | Standard |
| Długość (transport) | 3500 mm |
| Szerokość (transport) | 1515 mm |
| Wysokość | 2600 mm |
| Waga | 1000 kg |
| Moc akustyczna LWA | 114 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne LPA | 94 dB(A) |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

