Robot koszący ROBOLINHO 350 W
dodaj do przechowalni
Opis
Robolinho 350 W został opracowany w Niemczech i jest produkowany w Austrii - dlatego gwarantowana jest najlepsza jakość dla naszych klientów. Wytrzymałe podzespoły i zaawansowana technologia sprawiają, że Robolinho® jest niezawodnym urządzeniem do codziennej pielęgnacji trawników. Roboty koszące AL-KO są niezwykle łatwe w instalacji, a stacja bazowa jest gotowa do działania w mgnieniu oka. Nasze niezawodne oprogramowanie i intuicyjna obsługa sprawiają, że pielęgnacja trawników jest jeszcze łatwiejsza i odbywa się wtedy, kiedy tego chcesz.
Idealny do trawników o powierzchni do 300 m2
Pokonuje pochylenia do 30%
Wydajne 4 podwójne noże
Czas koszenia / ładowania – 45 min / 45 min
W zestawie przewód (100 m) oraz szpilki (90 szt.)
Prędkość silnika systemu noży wynosząca 3400 obr./min
Swobodnie przejeżdża przez wąskie przejścia – 60 cm
Dane techniczne
| Max. nachylenie | do 30% |
| Silnik | bezszczotkowy |
| Maks. powierzchnia trawnika | 300 m² |
| Szerokość koszenia | 20 cm |
| Wysokość koszenia | 25-55 mm |
| Ilość stref koszenia | 1 punkt startowy |
| Średni czas pracy (+/- 20%) | 45 min. |
| Średni czas ładowania | 50 min. |
| Akumulator | 2.2 Ah |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Czujnik przechyłu | tak |
| Czujnik podnoszenia | tak |
| Czujnik zderzeniowy | tak |
| Żyroskop | tak |
| System powrotu do bazy | za przewodem |
| Funkcja dokaszania obrzeży | tak |
| Kod PIN | Tak |
| Ostrogi metalowe kół | opcja |
| Osłona bazy | opcja |
| Szpilki mocujące | 90 szt. |
| Przewód ograniczający | 100 mb |
| Waga z akumulatorem | 8 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

