Robot koszący ROBOLINHO 550 W
dodaj do przechowalni
Opis
Robolinho® 550 W został opracowany w Niemczech i jest produkowany w Austrii - dlatego gwarantowana jest najlepsza jakość dla naszych klientów. Wytrzymałe podzespoły i zaawansowana technologia sprawiają, że Robolinho® jest niezawodnym urządzeniem do codziennej pielęgnacji trawników. Roboty koszące AL-KO są niezwykle łatwe w instalacji, a stacja bazowa jest gotowa do działania w mgnieniu oka. Nasze niezawodne oprogramowanie i intuicyjna obsługa sprawiają, że pielęgnacja trawników jest jeszcze łatwiejsza i odbywa się wtedy, kiedy tego chcesz. Wysoka jakość pielęgnacji trawnika dzięki Robolinho® 500 E. Idealny do koszenia trawników o powierzchni do 500 m2. Cichą i bezemisyjną pracę tego robota koszącego zapewnia silnik elektryczny zasilany przez akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,25 Ah i napięciu 20 V. Natężenie emitowanego dźwięku podczas pracy wynosi tylko 60 dB (A) co sprawia, że robot może kosić wieczorem i podczas Twojego odpoczynku. Szerokość koszenia wynosi 20 cm. Robot może pokonywać wzniesienia o pochyleniu do 45%. Wysokość koszenia regulowana jest bezstopniowo od 25 mm do 55 mm, pozwala to dostosować koszenie do własnych potrzeb. Robot został wyposażony w system DCS (double-cut-system) – podwójne ostrze, zapewniające perfekcyjne koszenie, a pokos działa jak naturalny nawóz, dzięki któremu eliminowany jest problem z utylizacją trawy. Możliwość odwracania noży zapewnia 4-krotnie dłuższą ich żywotność. Zintegrowany system czujników gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo ludziom, zwierzętom, a także samemu robotowi.
Idealny do trawników o powierzchni do 500 m2
Pokonuje pochylenia do 45%
Wydajne 4 podwójne noże
Ilość punktów startowych: 3 + 1
Czas koszenia / ładowania – 55 min / 50 min
W zestawie przewód (100 m) oraz szpilki (90 szt.)
Prędkość silnika systemu noży wynosząca 3400 obr./min
Swobodnie przejeżdża przez wąskie przejścia – 60 cm
Dane techniczne
| Max. nachylenie | Do 45 % |
| Silnik | bezszczotkowy |
| Maks. powierzchnia trawnika | 500 m² |
| Szerokość koszenia | 20 cm |
| Wysokość koszenia | 25-55 mm |
| Ilość stref koszenia | 3 + 1 punkty startowe |
| Średni czas pracy (+/- 20%) | 55 min. |
| Średni czas ładowania | 50 min. |
| Akumulator | 2.25 Ah |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Czujnik przechyłu | tak |
| Czujnik podnoszenia | tak |
| Czujnik zderzeniowy | tak |
| Żyroskop | tak |
| System powrotu do bazy | za przewodem |
| Funkcja dokaszania obrzeży | tak |
| Kod PIN | Tak |
| Ostrogi metalowe kół | opcja |
| Osłona bazy | opcja |
| Szpilki mocujące | 90 szt. |
| Przewód ograniczający | 100 mb |
| Waga z akumulatorem | 7,6 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

