Sekator akumulatorowy SHT 700 AE
dodaj do przechowalni
Opis
Dzięki dwufunkcyjnej, synchronizowanej przekładni, która napędza dwie listwy tnące z prędkością 3500 obr / min, akumulatorowe nożyce do żywopłotu SHT 700 umożliwiają ciągłe cięcie do 50 minut na jednym ładowaniu. Podwójne ostrza wycinane laserowo o długości 58 cm z łatwością przecinają gałęzie o średnicy do 2,6 cm. Dla Twojej wygody możesz ustawić uchwyt na +/- 180 ° w trzech różnych pozycjach. Dla optymalnego bezpieczeństwa, osłona dłoni chroni Cię podczas pracy. Ergonomiczna rękojeść tylna wykonana jest z miękkiej gumy, dzięki czemu korzystanie z niej jest zawsze przyjemne. Aby chronić nożyce do żywopłotu przed uszkodzeniem na twardych powierzchniach, SHT 700 jest wyposażony w poręczną ochronę końcówki ostrza. Posiada wygodny otwór do zawieszania, dzięki czemu można go łatwo przechowywać. Brak akumulatora oraz ładowarki w zestawie. Gwarancja konsumencka (paragon) - 3 lata Gwarancja komercyjna (faktura) - 1 rok
Dane techniczne
| Silnik | akumulatorowy |
| Moc | Sugerowana pojemność akumulatora/baterii 4 Ah |
| Napięcie znamionowe | 48 V |
| Długość ostrzy | 63 cm, podwójne, laserowo ostrzone |
| Czas pracy | Średni czas pracy do 50 min |
| Długość ostrzy (robocza) | 56 cm |
| Odstęp między zębami | 34 mm |
| Rodzaj noża | podwójne, laserowo ostrzone |
| Wielkość opakowania | 1248 X 250 X 210 mm |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Typ rączki | Obracana 180° - 5 pozycji |
| Waga | 4 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 3 lata |
| Gwarancja komercyjna | 1 rok |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

