Kosiarka samojezdna Stihl RT 4097 SX
dodaj do przechowalni
Opis
Praca nową kosiarką samojezdną Stihl RT 4097 SX jest bardzo prosta - wystarczy jeździć, aż wszystko będzie skoszone. Dzięki praktycznym rozwiązaniom wszystko znajduje się w zasięgu ręki - dźwignia zmiany kierunku jazdy do przodu i do tyłu oraz dźwignia regulacji wysokości koszenia. Koszenie z wyrzutem bocznym pozwala zaoszczędzić czas, gdyż skoszona trawa pozostaje na trawniku i nie ma problemu z jej składowaniem. Duża szerokość koszenia 95 cm dodatkowo ułatwia pracę. Koszenie między drzewami nie stanowi żadnego problemu.
Gwarancja konsumpcyjna (paragon) - 2 lata
Gwarancja komercyjna (faktura) - 1 rok
Dane techniczne
| Producent silnika | Stihl |
| Model silnika | EVC 4.000 |
| Pojemność skokowa | 452 cm3 |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Moc (kW) | 8,9 kW / 12,1 KM |
| Pojemność zbiornika paliwa | 9,0 litrów |
| Szerokość koszenia (cm) | 95 |
| Wysokość koszenia (mm) | 35 - 90 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | manualna |
| Liczba wysokości cięcia | 7 |
| Rodzaj noża | rozdrabniający |
| Liczba noży | 2 |
| Skrzynia biegów | hydrostatyczna |
| Napęd 4WD | nie |
| Mulczowanie | Tak |
| Wyrzut boczny | Tak |
| Zbieranie trawy do kosza | Nie |
| Wyrzut tylny | Tak |
| Rozmiar kół przednich/tylnych | 15 x 6,00-6 / 18 x 8,50-8 |
| Waga | 197 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 2 lata |
| Gwarancja komercyjna | 1 rok |
Produkty powiązane
Kosiarka spalinowa Stihl RM 248 T
Kompaktowa kosiarka z napędem do małych i średnich trawników. Blaszana konstrukcja, silnik o mocy 3,5 KM i kosz o pojemności 55 litrów to główne zalety tego modelu.
Kosiarka spalinowa Stihl RM 448 T
KOSIARKA STIHL RM 448 T - WSZECHSTRONNA, DO WYGODNEGO KOSZENIA ŚREDNIEJ WIELKOŚCI TRAWNIKÓW Z POCHYŁOŚCIAMI
Kosiarka spalinowa Stihl RM 650 T
Najwyższej klasy kosiarka z obudową aluminiową do średnich i dużych ogrodów. Stworzona dla bardzo wymagających użytkowników dla których liczy się komfort pracy. Wyposażona w innowacyjny kosz o pojemności 75 litrów, kosi trawę na szerokość 48 cm. Silnik o mocy 6 KM.
Kosiarka spalinowa Stihl RM 248
Kompaktowa kosiarka do małych i średnich trawników. Blaszana konstrukcja, silnik Viking EVC 200 i kosz o pojemności 55 litrów oraz centralna regulacja wysokości koszenia to główne zalety tego modelu.
Traktor ogrodowy Iseki SXG 323+ (niski wysyp)
Profesjonalny traktor ogrodowy z silnikiem Diesel o mocy 22 KM oraz koszem o pojemności 550 litrów.
Kosiarka rotacyjna Vari DS-521Z Agatha
Kosiarka rotacyjna z silnikiem o mocy 6,5 KM
Kosiarka rotacyjna Vari BDR 620D Lucina Max GCV 200
Mocna kosiarka bębnowa z silnikiem 6,5 Km Honda.
Kosiarka rotacyjna AGATHA VARI DS-521 Honda
Kosiarka rotacyjna z silnikiem Honda GCVx 170
Kosiarka mulczująca Vari F-550 Hurricane
Kosiarka mulczująca Vari F-550 z Silnikiem HONDA GCVx 200
Kosiarka samojezdna Iseki SXG 324
Profesjonalny traktor z silnikiem Diesel o mocy 22 KM oraz koszem o pojemności 650 litrów z wysokim wysypem .
Kosiarka rotacyjna do Vari Raptor RBS-700
Kosiarka rotacyjna do Vari Raptor RBS-700
Kosiarka mulczująca do Vari Raptor RMS - 600
Kosiarka rotacyjna do Vari Raptor RMS-600
Siedzisko Vari AV-650 do urządzeń wielofunkcyjnych
Siedzisko Vari AV-650 do urządzeń wielofunkcyjnych
Pług śnieżny Comfort 120 cm kompletny z rama do STIGA Seria 6
Pług śnieżny Comfort 120 cm do traktorków STIGA seria 6
Kosiarka spalinowa AL-KO Comfort 46.0 SP-A Plus
Kosiarka spalinowa AL-KO Comfort 46.0 SP-A Plus
Kosiarka spalinowa AL-KO Comfort 46.0 SPI-A
Kosiarka spalinowa AL-KO Comfort 46.0 SPI-A
Kosiarka spalinowa AL-KO Comfort 51.0 P-A
Kosiarka spalinowa AL-KO Comfort 51.0 P-A
Kosiarka spalinowa AL-KO Comfort 51.0 SP-A
Kosiarka spalinowa AL-KO Comfort 51.0 SP-A
Kosiarka spalinowa AL-KO Premium 470 SP-A
Kosiarka spalinowa AL-KO Premium 470 SP-A
Kosiarka spalinowa AL-KO Premium 470 SP-H
Kosiarka spalinowa AL-KO Premium 470 SP-H
TRAKTOR T16-103.7 HD V2 COM SOLO BY ALKO
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 16-103.7 HD V2
TRAKTOR T16-95.6 HD V2 SOLO BY AL-KO PREMIUM
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 16-95.6 HD V2 PREMIUM
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 15-93.7 HD-A
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 15-93.7 HD-A
PROMOCJA
Traktor ogrodowy Iseki SXG 216 +
Profesjonalny traktor ogrodowy z silnikiem diesel o mocy 16 KM oraz koszem o pojemności 380 litrów.
Łańcuchy na koła AL-KO 20" do traktorka ogrodowego, 1 para
Łańcuchy na koła do traktora AL-KO
Łańcuchy na koła AL-KO 23" do traktorka ogrodowego, 1 para
Łańcuchy na koła do traktora AL-KO
Kosiarka spalinowa AL-KO Premium 520 SP-H
Kosiarka spalinowa AL-KO Premium 520 SP-H
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO 22-103.3 HD-A V2 COMFORT
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 22-103.7 HD V2
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2 Premium
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2 PREMIUM
Kosiarka mulczująca Vari F-580 HURRICANE MAX
Kosiarka mulczująca Vari F-580 HURRICANE MAX
Kosiarka rotacyjna Vari BDR 720 ADELA PRO
Mocna Nowa kosiarka bębnowa ADELA PRO z silnikiem Honda GCVx 200.
Nowy system ADL ( Automatic Differential Lock )
TRAKTOR T22-105.4 HD-A V2 SOLO BY AL-KO
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 22-105.4 HD-A V2 PREMIUM
Kosiarka spalinowa AL-KO Premium 521 VS-H
Kosiarka spalinowa AL-KO Premium 521 VS-H
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 15-93.3 HD-A COMFORT
Traktor ogrodowy Solo by AL-KO T 15-93.3 HD-A COMFORT
Kosiarka mulczująca Vari F-550 Z Hurricane
Kosiarka mulczująca Vari F-550 Z silnik VARI XP-200A
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

Promocje
86 900,00 zł
Cena regularna:
94 587,00 zł
375,00 zł
Cena regularna:
529,00 zł
73 800,00 zł
Cena regularna:
89 790,00 zł
199,00 zł
Cena regularna:
296,00 zł
