TRAKTOR T16-103.7 HD V2 COM SOLO BY ALKO
dodaj do przechowalni
Opis
Wysokiej jakości traktor ogrodowy został opracowany w Niemczech i wyprodukowany w Austrii. Dzięki niemu duże powierzchnie mogą być koszone wydajnie i przede wszystkim wygodnie. Szeroka gama dostępnych akcesoriów takich jak wkładka mulczująca, deflektor pokosu, zderzak, walec, pług śnieżny, łańcuchy na koła, światła LED, koła rolnicze, rozsiewacz, przyczepka combi, agregat HD do wysokiej trawy, sprawia że ten traktor jest wszechstronnym urządzeniem całorocznym do pracy zarówno latem, jak i zimą. Jeśli szukasz traktora ogrodowego, który sprosta prawie każdemu zadaniu, ten produkt jest idealnym wyborem. Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 105 cm, ten traktor z serii Comfort jest idealnym urządzeniem do szybkiego i wydajnego koszenia dużych ogrodów. Traktor ogrodowy T 16-103.7 HD V2 Comfort jest napędzany wytrzymałym i niezawodnym silnikiem B&S Intek 7160 V2 o mocy 9,1 kW i 2450 obr./min. Wysokość koszenia można łatwo centralnie regulować od 30 mm do 80 mm w 6 stopniach. Wytrzymały stalowy agregat tnący zawiera dwa ostrza do precyzyjnego koszenia trawy, a jego demontaż odbywa się w kilku prostych krokach. Dzięki przemyślanemu systemowi zmiany akcesoriów ten traktor ogrodowy można łatwo przekształcić w zimowy pług śnieżny. Bardzo duże opony o średnicy 18 cali zapewniają dobrą przyczepność na każdej nawierzchni i w każdym terenie.
Dane techniczne
| Producent silnika | Briggs&Stratton |
| Model silnika | B&S Intek Series 7160 |
| Pojemność skokowa | 656 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc (kW) | 9,1 kW i 2450 obr./min |
| Szerokość koszenia (cm) | 103 |
| Wysokość koszenia (mm) | 30-80 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | manualna |
| Liczba wysokości cięcia | 6 pozycji |
| Rodzaj noża | zbierająco-mulczujący |
| Liczba noży | 2 |
| Skrzynia biegów | hydrostatyczna |
| Prędkość maksymalna | 9,0 km/h |
| Napęd 4WD | nie |
| Pojemność kosza | 300 L |
| Mulczowanie | Tak |
| Wyrzut boczny | Nie |
| Zbieranie trawy do kosza | Tak |
| Wyrzut tylny | Tak |
| Rozmiar kół przednich/tylnych | 15x 6.0 - 6/18x 8.5 - 8 |
| Waga | 242 kg |
| Gwarancja konsumpcyjna | 3 lata |
| Gwarancja komercyjna | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa

